اخبار > در بیمارستان تک تخصصی زنان شهرستان اسفراین انجام شد


ارسال به دوست     نسخه چاپي


 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

در بیمارستان تک تخصصی زنان شهرستان اسفراین انجام شد

💢انجام 600 جراحی زنان در مدت  4 ماه 
📍رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین گفت : با بهره برداری از بیمارستان تخصصی زنان و زایمان حضرت زینب (س) اسفراین در مدت 4 ماه 600 جراحی زنان انجام شد.
♦️به گزارش وبدا ، دکتر رضا حقانی نسیمی با بیان اینکه  با بهره برداری از بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان حضرت زینب (س)  اجرای اقدامات مربوط به بیمارستان دوستدار کودک و دوستدار مادر کیفیت بهتری را به خود گرفته است گفت : در مدت 4 ماه از فعالیت این بیمارستان  با انجام 600 جراحی زنان شاهد رشد چشمگیر این اعمال جراحی هستیم . 
♦️وی وجود 2 اتاق عمل فعال با تجهیزات به روز را مهمترین عامل افزایش این اعمال جراحی دانست و افزود : در این بیمارستان  4 متخصص مجرب زنان و زایمان و دو متخصص بیهوشی حضور دارند.
♦️رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین ارتقای شاخص رضایت مندی مادران با توجه به LDR بودن زایشگاه و رعایت حریم خصوصی مادر ، جذب نیروی مامایی و پرستاری اختصاصی بیمارستان و انتقال سریع بیماران اورژانسی به اتاق عمل به خاطر نزدیک بودن دوبخش که مانع اتلاف وقت میشود را از دیگر مزایای بهره برداری از این طرح عنوان کرد.
♦️گفتنی است تمام اعمال جراحی زنان و زایمان از جمله سزارین ،کورتاژ، هیسترکتومی واژینال و هیسترکتومی آبدومینال و کیست تخمدان و کلپورافی و دیگر اعمال جراحی زیبایی زنان در این مرکز انجام می شود. 

٠٩:١٨ 1400/03/31 / شماره: ٦٨٣٣ / تعداد نمایش: 65 / گروه خبری: بیمارستان امام خمینی ره