اخبار > بیمارستان تخصصی زنان و زایمان اسفراین بهره‌برداری شد


ارسال به دوست     نسخه چاپي


 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

بیمارستان تخصصی زنان و زایمان اسفراین بهره‌برداری شد

به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیمارستان تخصصی زنان و زایمان حضرت زینب (س) شهرستان اسفراین صبح پنجشنبه در هفدهمین آیین پویش «ره سلامت» با حضور رییس جمهوری از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح و بهره‌برداری شد. 


▫️به گزارش روابط عمومی، بیمارستان تخصصی زنان و زایمان حضرت زینب(س) اسفراین با ۶۸ تخت بیمارستانی با بیش از ۲۷۰ میلیارد ریال اعتبار در گستره سه هزار و ۸۰ متر مربع در مجاورت بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان ساخته شده است.


▫️این بیمارستان دارای بخش های مراقبت‌های ویژه زنان، نوزادان، هفت اتاق زایمان خصوصی و ۲ اتاق عمل است.


▫️با بهره برداری از این بیمارستان تک تخصصی، ۶۸ تخت بیمارستانی به شمار تخت های بخش درمان شهرستان اسفراین افزوده شده و تعداد تخت های بیمارستانی این شهرستان از ۱۵۶  به ۲۲۴ تخت ارتقا پیدا کرده است.این طرح درمانی برای ۹۲ نفر اشتغالزایی ایجاد کرده است. 


▫️در آیین بهره برداری از این طرح درمانی، فرماندار، امام جمعه ، نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی، سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، اعضای شورای تامین شهرستان و رییس دانشکده علوم پزشکی این شهرستان حضور داشتند. 


▫️در ادامه این مراسم ؛ حوزه سلامت از طاهر رستمی فرماندار و محسن لعل قادری شهردار اسفراین که در بهره برداری از بیمارستان تخصصی زنان و زایمان حضرت زینب (س) حمایت های بی دریغی از دانشکده علوم پزشکی اسفراین داشتند، تقدیر شد.

٠٨:٤٤ 1399/11/25 / شماره: ٦٦٨٥ / تعداد نمایش: 75 / گروه خبری: بیمارستان امام خمینی ره