اخبار > همه ما مدیون خدمات پرستاران هستیم


ارسال به دوست     نسخه چاپي


 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

همه ما مدیون خدمات پرستاران هستیم

 

❇️معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی در دیدار با پرستاران اسفراینی گفت : همه ما مدیون تیم های درمانی و پرستاران هستیم.

 

🔹به گزارش وبدا ، علی بیک زاده در نشست با پرستاران نمونه اسفراینی گفت : ما مدیون پرستاران هستیم و اجر و پاداش خدمات آنها در نزد پروردگار کمتر از رزمنده جبهه های حق علیه باطل نیست .

 

🔹وی با بیان اینکه پرستاران با الگو قراردادن حضرت زینب (س) به مردم و جامعه خود خدمت می کنند افزود : خدمت به مردم توفیق بزرگی برای پرستاران است که  امروز آنها در بیمارستان ها بی دریغ ایثار و فداکاری را مشق می کنند.

 

🔹معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار حضور در صحنه های سخت و طاقت فرسای هشت سال دفاع مقدس ، خدمت به مجروحان و نجات جان آنها  را  وجه اشتراک پرستاران با سختی های حضرت زینب (س) در صحرای کربلا دانست و افزود : جانفشانی های امروز پرستاران با علم به اینکه ویروس کرونا دارویی قطعی ندارد و جانشان در مواجهه با بیمار در خطر است هم نشانی از منش و کردار زینبی آنان دارد.

 

🔹بیک زاده با بیان اینکه جامعه ی امروز،  قدردان زحمات پرستاران بیش از پیش است و مشکلات آنها را درک می کند افزود : پزشکان و پرستاران ما در حالی پای کار ایستاده اند و مقاومت می کنند که دشمنان حتی در شرایط اپیدمی کرونا دست از تحریم ما برنداشته اند.

 

🔹وی خدمت به جامعه مدافعان سلامت را وظیفه هر فردی دانست و گفت : با رعایت دستورالعمل های بهداشتی می توانیم بخشی از زحمات آنها را جبران کنیم.

 

📌گفتنی است معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار پیش از این نشست  به همراه فرماندار اسفراین و جمعی از مدیران شهرستان با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین با اهدای گل از زحمات پرستاران قدردانی کرد.

 

 

١٠:٤٨ 1399/10/01 / شماره: ٦٥٨٣ / تعداد نمایش: 28 / گروه خبری: بیمارستان امام خمینی ره