اخبار > 💢ستاد تحول نظام سلامت در دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد.


ارسال به دوست     نسخه چاپي


 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

💢ستاد تحول نظام سلامت در دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار شد.

به گزارش وب دا ،اولین جلسه تحول نظام سلامت سال ۱۳۹۹ با حضور دکتر اسحق ایلدرابادی رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین و اعضای ستاد در محل اتاق معاونت درمان دانشکده برگزار شد.

 

🔻در این جلسه دکتر عیسی توحیدی معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین ضمن ارائه  گزارشی از مدیریت و درمان بیماری کرونا از زمان شیوع ویروس در طی 2 ماه اخیر ،گفت:بستری و درمان کلیه بیماران مراجعه کننده با موفقیت در بیمارستان به انجام رسیده است و تلاش های زیادی برای آماده سازی بخش درمان ، تامین دارو و تجهیزات و دستگاه های پیشرفته برای مراقبت بیماران بدحال صورت گرفته است.

 

🔻وی همچنین از تلاش های تیم درمان ، پزشکان،پرستاران ،خدمات و انتظامات که بی وقفه و به طور شبانه روزی درگیر بحران کرونا بودند و در کنار آن انجام خدمات به سایر بیماران را نیز انجام می دادند و از مدیریت دانشکده و سایر معاونت ها برای پشتیبانی و تامین تدارکات لازم و مدیریت آنها تقدیر و تشکر نمودند.

 

🔻در این جلسه بر ادامه برنامه های تحول سلامت و بازگشت تدریجی سایر خدمات تشخیصی درمانی و سایر اعمال جراحی که به دلیل بیماری کووید 19 تعطیل شده بود ،تاکید شد.

 

🔻تامین تجهیزات تنفسی و کمک تنفسی ،تقویت بخش مراقبت های ویژه ،تامین نیروهای موردنیاز و جذب داوطلبین ،تامین پرداخت منابع مالی موردنیاز و تجهیزات مصرفی ،همسان سازی آماری و ارائه گزارش ها ،ماندگاری پزشکان و تقویت امورنظارتی  از موضوعات مهمی بود که در این جلسه به آن پرداخته شد.

 

 

٠٩:٣١ 1399/01/27 / شماره: ٦٢٤٣ / تعداد نمایش: 84 / گروه خبری: بیمارستان امام خمینی ره