اخبار > رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین :


ارسال به دوست     نسخه چاپي


 

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین :

به گزارش روابط عمومی، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در پنجاه و هشتمین جلسه طرح تحول سلامت گفت : تاکنون در شهرستان اسفراین مشکلی برای تامین داروی مورد نیاز نداشته ایم.

دکتر اسحق ایلدرآبادی با اشاره به اینکه شهرستان اسفراین تاکنون برای تامین دارو های مورد نیاز خود هیچ مشکلی نداشته است و شرکت های دارویی کشور نیز بدهی خاصی از اسفراین ندارند تاکید کرد:  برای اطلاع از روند تامین دارو هر هفته به صورت منظم کمیته تامین دارو در مدیریت غذا و دارو با حضور مسئولان مرتبط برگزار شود.

وی در این جلسه ضمن تاکید بر تسریع در روند اجرای پروژه بلوک زایمانی و بهره برداری به موقع از این طرح گفت : برای بررسی روند اجرای این طرح در هر مرحله بازدید های دوره ای انجام می شود که این بازدید ها تا پایان این پروژه ادامه می یابد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه برنامه حضور پزشکان در کلینیک ویژه باید به صورت هفتگی مشخص و زمان بندی شود افزود : نواقصی که تاکنون در  سیستم نوبت دهی کلینیک ویژه شناسایی شده است باید به زودی رفع شود.

دکتر اسحق ایلدرآبادی آموزشی شدن بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین را امتیاز ویژه برای دانشجویان  و دانشکده دانست و گفت : انتظار می رود همکاران بیمارستان و معاونت آموزشی برای اجرای این موضوع بیش از پیش با یکدیگر همدل و همراه باشند.

بررسی مصوبات جلسه قبل ، برنامه ریزی برای جذب متخصصان جدید وتشکیل ستاد استقبال از آنها و مکاتبات لازم با بیمه ها در خصوص واگذاری 10 درصد تخت های بیمارستان به بخش خصوصی از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه برای اجرای آنها تصمیم گیری شد.

١١:٤٦ 1397/07/17 / شماره: ٤٥٠٦ / تعداد نمایش: 48 / گروه خبری: بیمارستان امام خمینی ره